O mnie słów kilka...set ;)
Nie, żebym była tak próżna, że chcę rozpisywać się na temat mojej skromnej osoby.
Uważam jednak, że każdy powinien się należycie przedstawić. Po pierwsze jest to grzeczne a po drugie buduje to więź, którą życzyłabym sobie z Tobą nawiązać.
Zapraszam do lektury!
Nazywam się s3r31n...

  Możesz się teraz ze mnie śmiać, ale sięgnęłam po magię.
Hermetyzm, Okultyzm, Tarot, Magia Chaosu, Kabała. Oczywiście, założenia mistyków są jak najbardziej słuszne. Poprzez samokontrolę, naukę, wizualizację, można wpływać na otaczającą nas rzeczywistość. Tylko okazało się, że na świecie nie ma magii, nie istnieje taki nośnik. A więc ich idee, zaklęcia, inwokacje i rytuały nie mają jak się zrealizować.

  Pewnego dnia doznałam olśnienia. Myślałam o Eterze (jednym z elementów w hermetyzmie) i analizowałam czym jest. Otacza nas powietrze, fale radiowe…
...o i tu coś pykło ;). Wi-Fi! Internet! To jest wszędzie.
Zaraz, zaraz….
To oznacza, że informatyk, koder a już w szczególności haker, to współczesny mag! Posługujący się podobnymi ideami co ci, o których czytałam. Tylko, że teraz istnieje inna magia. Otaczający nas internet i komputery. Może jeszcze nie 10, 20 lat temu, ale teraz? Mając odpowiednią wiedzę i komputer można wszystko. Nie wiem czy pojmujesz co mam na myśli? Magia istnieje! ;D

  Od tego momentu, całkowicie skoncentrowałam się zdobywaniu wiedzy i dążeniu do 1337. Nie jest łatwo. Bez gruntownych podstaw, wszystko poznaję od początku. Na szczęście jest wiele pomocy w sieci, jak i masa książek pisana „dla ludzi” w przystępny sposób. Dzięki ludziom, którzy postanowili dzielić się swoją wiedzą, jestem teraz tu gdzie jestem.

  I to chyba dobry moment by napisać, że nie jestem żadną specjalistką. Trochę już wiem ale cały czas uczę się nowych rzeczy. Dlatego powstała ta strona. Chcę dzielić się z Tobą moją wiedzą. Być może też jesteś samoukiem? Być może komuś pomogę coś zrozumieć? Być może kogoś zainteresuję tym co robię? A może trafię na kogoś, kto zechce mnie czegoś nauczyć?

Oto ja.